volejte
417 532 850
místní specialista na okna místní specialista na okna
přívětivé ceny přívětivé ceny
záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

O společnosti OTHERM Teplice s.r.o.


Srdečně Vás zdravím a vítám na našich stránkách.

Značka OTHERM působí v našem regionu od roku 2002. Od roku 2010 jako s.r.o., kdy při svém vzniku obdržela plné licenční osvědčení výrobce oken OTHERM.

OTHERM Teplice s.r.o. se zabývá montáží stavebních výplní s kompletním dodavatelským servisem, včetně pozáručního. Lze říci, že z 80 % pracujeme na doporučení bývalých zákazníků, kteří jsou s našimi výrobky a službami natolik spokojeni, že nás bez obav doporučí svým známým.


Naši zaměstnanci, ať už montážní skupiny či technický tým, mají v oboru letité zkušenosti, přesto jsou řádně a opakovaně proškolováni a připraveni Vám poskytnout fundované informace. Všichni naši montážní zaměstnanci mají jednotné pracovní oblečení, řádně označené logem OTHERM Teplice. Samozřejmostí je celkové pojištění firmy i jednotlivých zaměstnanců proti nenadálé události či škodě, která může nastat. Proto jsme raději i na tyto neobvyklé situace připraveni.

Velice si potrpím na slušné vystupování svých zaměstnanců a dbám na vysokou úroveň námi poskytovaných služeb, mezi které patří i odborné poradenství při Vašem výběru dodavatele oken. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem na trhu Vám naše technické oddělení poskytne zdarma informace, které právě pro výběr kvalitních oken potřebujete.

Z rozhovorů se zákazníky totiž vím, že v mnoha případech nevědí, jak si najít spolehlivou a poctivou českou firmu. Jsem poctěna Vaším zájmem o naší společnost a těším se na vzájemnou možnou spolupráci. Přeji Vám opravdu šťastnou volbu dodavatelského partnera a příjemný den.

Ing. Eva Janíková
jednatelka společnosti

 

  Kontaktujte nás

 

TEPLICE
ústí nad labem 
Chomutov

 Navštivte nás

 

3 vzorkovny pro Vás:
Teplice, U Zámku 1991/8
Ústí n/L, Přístavní 3491/3
Chomutov, Školní 5335


pondělí  - čtvrtek
9:00 - 17:00
pátek
9:00 - 15:00
Možnost schůzky
mimo pracovní dobu

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka